menusearch
shahrneveshte.ir

سود سهام عدالت امسال چگونه واریز می‌شود؟

جستجو
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۸:۵۲
۱۳۹۹/۱۱/۲۳ پنج شنبه
(0)
(0)
سود سهام عدالت امسال چگونه واریز می‌شود؟
سود سهام عدالت امسال چگونه واریز می‌شود؟

 

شهرنوشت- چند ماهی است که بحث کارت اعتباری سهام عدالت از جانب سپرده گذاری مرکزی مطرح می‌شود اما تا کنون هیچ عملی پشت این صحبت ها مشاهده نشده، عده ای از مسئولان سپرده گذاری مرکزی این امر را به دلیل کم کاری بانک ها می‌دانند و عده دیگر آن را تقصیر شرایط بازار سرمایه می‌اندازند.

 

حسین فهیمی مدیر عامل سپرده گذاری مرکزی در گفت و گو با رسانه ها وعده داده بود که کارت‌‌‌‌های اعتباری در هفته دوم بهمن ماه بدست سهامداران عدالت خواهد رسید.

این موضوع در حالی مطرح شد که با وجود گذشت چند روز از مطرح شدن این مسئله هنوز خبری از اعطای کارت‌‌‌‌های اعتباری نیست، این امر سبب شد تا این بحث را از رئیس بانک مرکزی جویا شویم.

عبدالناصر همتی در حاشیه برنامه بازدید از ایران خودرو در پاسخ به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در رابطه با مسئله روند کارت اعتباری سهام عدالت گفت: این امر مربوط به من نمی‌شود و آن را از مسئول مربوط پیگیری کنید.

صحبت‌‌‌‌های رئیس کل بانک مرکزی در رابطه با مسئله کارت اعتباری سهام عدالت سبب شد تا بازهم با مدیر روابط عمومی سپرده گذاری مرکزی تماس حاصل کنیم و وضعیت روند کاری کارت‌‌‌‌های اعتباری را جویا شویم.

جلساتی تحت عنوان اعطای کارت اعتباری سهام عدالت با بانک ها

 

نعمتی مدیر روابط عمومی سپرده گذاری مرکزی، در رابطه با وضعیت فعلی کارت‌‌‌‌های اعتباری سهام عدالت، گفت: مسئولان سپرده گذاری مرکزی با بانک ها به منظور تقویت زیر ساخت کارت‌‌‌‌های اعتباری جلساتی را برگزار کرده اند اما هنوز نتیجه نهایی حاصل نشده است.

شایان ذکر است، نه تنها اعطای کارت اعتباری در هفته ای که گذشت عملیاتی نشد بلکه مورخ ۱۷بهمن ۹۹ محمد علی دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس در رابطه با کارت اعتباری سهام عدالت اظهار کرد: با تصویب هیات مدیره سازمان بورس قرار شد از هفته سوم بهمن ۹۹ روند اعطای کارت اعتباری عملیاتی شود.

در پایان باید گفت اکنون با توجه به این مسئله که سهام عدالت مختص به قشر متوسط و ضعیف جامعه است مسئولان به جای وعده دادن بهتر است کمی هم عمل کنند و مردم را فقط به صحبت‌‌‌‌های خود دل خوش نکنند.

البته ناگفته نماند، این روزها سهامداران عدالت دائم در حال پیگیری نحوه دریافت سود سهام عدالت خود نیز هستند چرا که هر ساله در ماه‌‌‌‌های دی و بهمن سود سهام عدالت به حساب‌ آنها واریز می‌شد اما امسال مشکلات متعددی بر سر راه‌ آنها قرار گرفته است.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر