menusearch
shahrneveshte.ir

سنگ آهن مورد نیاز سالیانه ۱۶۰ میلیون تن است

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۰:۴۲
۱۳۹۹/۱۲/۲ شنبه
(0)
(0)
سنگ آهن مورد نیاز سالیانه ۱۶۰ میلیون تن است
سنگ آهن مورد نیاز سالیانه ۱۶۰ میلیون تن است

 

شهرنوشت- به گزارش شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، "امیرعلی طاهر زاده" مدیرعامل جدید شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (وابسته به ایمیدرو) در مراسم معارفه به عنوان مدیرعامل جدید شرکت یاد شده افزود: انتظار می‌رود تا سال ۱۴۰۴ به بخش اکتشافات به عنوان پیش ران در توسعه معدن توجه ویژه شود.

 

وزیر صنعت معدن و تجارت ۱۷ آذر ماه، "وجیه الله جعفری" را که سمت مدیرعاملی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران را از مهر ۱۳۹۲ برعهده داشت، به عنوان رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) منصوب کرد.

 

جعفری ۳۰ بهمن ماه طی حکمی طاهرزاده را به سمت مدیرعامل شرکت یاد شده منصوب کرد.

 

به گزارش ایرنا، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) از مهمترین شرکت‌‌‌‌های معدنی وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است که مدیریت معادن مهم و راهبردی از جمله سرب و روی انگوران، زغال سنگ طبس، زغال سنگ البرز مرکزی و شرقی و طلای موته را بر عهده دارد.

 

طاهرزاده در این مراسم خاطرنشان کرد: ایمپاسکو بازوی اجرایی ایمیدرو است و واحدها و مجتمع‌‌‌‌های اکتشافی و معدنی بسیاری در سراسر کشور تحت مدیریت این شرکت است که باید همانند گذشته شاهد بهره وری بالا در این واحدها باشیم.

 

وی اضافه کرد: بهره گیری از توان بخش خصوصی، حمایت از پیمانکاران، توجه به آموزش و پژوهش و بومی سازی، معادن کوچک مقیاس و استفاده از فناوری روز جهان برای افزایش بهره وری و کاهش قیمت تمام شده، همانند گذشته به عنوان برنامه‌‌‌‌های این شرکت در این دوره است و بر روی ریل نقشه راه معدن که توسط وزارت صنعت تدوین شده باید حرکت کرد.

 

براساس این گزارش، "علی اصغر یوسف نژاد" که از خرداد ماه امسال به عضویت هیات مدیره ایمیدرو درآمده، در این مراسم امیرعلی طاهرزاده را به عنوان مدیرعامل ایمپاسکو معرفی کرد و از محمد "علی صوفی" سرپرست این شرکت (در دوره کوتاه کمتر از ۲ ماه) تقدیر شد.

 

امیرعلی طاهرزاده خرداد ماه ۹۸ به سمت قائم مقام مدیرعامل شرکت معدنی صنعتی گل گهر منصوب شده بود، وی از مدیران پیشین ایمیدرو محسوب می‌شود.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار