menusearch
shahrneveshte.ir

ساخت باتری برای خودرو‌‌‌‌های برقی شروع شد

جستجو
چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۲۳:۱۵:۱۹
۱۳۹۹/۱۱/۱۶ پنج شنبه
(0)
(0)
ساخت باتری برای خودرو‌‌‌‌های برقی شروع شد
ساخت باتری برای خودرو‌‌‌‌های برقی شروع شد


شهرنوشت- تقی علی اکبری رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان باتری و خدمات برق تخصصی خودرو، در خصوص ساخت انواع باتری برای خودرو‌‌‌‌های سواری و سنگین، گفت: در کشور توان ساخت انواع باتری را داریم و می‌توانیم هم برای خودرو‌‌‌‌های سواری، هم خودرو‌‌‌‌های سنگین و حتی هواپیما باتری بسازیم.

 

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان باتری و خدمات برق تخصصی خودرو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در کشور توان ساخت باتری خودرو‌‌‌‌های برقی وجود دارد یا خیر؟ ادامه داد: با توجه به اینکه ساخت خودرو و موتور برقی قرار است شروع شود و این خودروها بر پایه باتری، حرکت می‌کنند بنابراین ساخت باتری برای این نوع خودرو ها شروع شده است.

 

او با بیان اینکه توانایی ساخت انواع باتری را در کشور داریم، ادامه داد: وقتی توانایی داریم که برای هواپیما، اتوبوس، کشتی و سایر وسایل نقلیه سنگین باتری تولید کنیم، صد در صد می‌توانیم برای خودرو‌‌‌‌های برقی هم باتری بسازیم.


رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان باتری و خدمات برق تخصصی خودرو در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه قیمت باتری بر چه اساسی تعیین می‌شود، گفت: قیمت باتری به صورت غیررسمی از سوی اتحادیه به اعضا اعلام می‌شود و آنها می‌توانند بر اساس قیمت اعلامی، کالا را بفروشند.

 

 

این مقام مسئول با بیان اینکه اتحادیه، قیمت باتری در خرده فروشی ها را آنالیز و بررسی می‌کند، گفت:براساس سیستم آنالیز، قیمت تمام مراحل تولید یک باتری حتی ارزش افزوده ۹ درصدی برای آن محاسبه می‌شود، اما این ارقام بر اساس نرخ هایی است که از کف بازار جمع می‌شوند، بنابراین قیمت هایی که اعلام می‌شوند رسمیت ندارند زیرا از بازار جمع شده اند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار