menusearch
shahrneveshte.ir

زمان انتظار صدور کارت سوخت حداکثر ۲ ماه است

جستجو
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۶:۳۹:۴۷
۱۳۹۹/۱۲/۴ دوشنبه
(0)
(0)
زمان انتظار صدور کارت سوخت حداکثر ۲ ماه است
زمان انتظار صدور کارت سوخت حداکثر ۲ ماه است

 

شهرنوشت- رضایی مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده‌‌‌‌های نفتی درباره علت طولانی بودن فرایند صدور کارت سوخت گفت: با توجه به این که در حال حاضر تمام خودرو ها کارت سوخت دریافت کرده اند و برای خودرو‌‌‌‌های جدید هم همراه با ارائه مدارک کارت سوخت صادر می‌شود، تاخیر می‌تواند در صدور کارت المثنی باشد.

 

او ادامه داد: از زمانی که اطلاعات را از شرکت پژوهش و توسعه ناجی دریافت می‌کنیم، تا یک ماه کارت را به دست متقاضی می‌رسانیم. با در نظر گرفتن زمانی که دیتا آماده سازی شده و به دست ما می‌رسد، صدور کارت برای خودرو‌‌‌‌های شخصی حدود ۲ ماه زمان لازم است؛ یعنی از زمانی که درخواست ارسال شده تا کارت سوخت به دست متقاضی برسد. این زمان برای خودرو‌‌‌‌های عمومی کمتر از یک ماه خواهد بود و برای خودرو‌‌‌‌های شخصی هم می‌تواند به ۴۰ روز برسد.


رضایی بیان کرد: در حال حاضر ما در حال تولید کارت‌‌‌‌های درخواستی بهمن ماه هستیم. اگر زمان تولید را ۱۰ روز، پاکت گذاری را ۱۰ روز و زمان رسیدن را به همین میزان در نظر بگیریم حدود یک ماه زمان لازم است که با در نظر گرفتن یک ماه اولیه، دریافت کارت حدود ۲ ماه زمان نیاز خواهد داشت.

 

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش فرآورده‌‌‌‌های نفتی گفت: متقاضیان می‌توانند با تماس با تلفن ۰۹۶۲۷ و سایت epolice.ir وضعیت کارت خود را پیگیری کنند. ممکن است موارد استثنائی در این حوزه وجود داشته باشد که دلایل مختلفی از جمله نبودن فرد تحویل گیرنده، تغییر آدرس، خطای ورود اطلاعات و مواردی از این قبیل باشد. در این موارد می‌توانند بعد از اخذ کد رهگیری به باجه‌‌‌‌های پستی مراجعه کرده و کارت خود را دریافت کنند.

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار