menusearch
shahrneveshte.ir

ریسک‌‌‌‌های سرمایه گذاری در بیتکوین بسیار زیاد است

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۰:۲۷:۱۴
۱۳۹۹/۱۱/۱۱ شنبه
(0)
(0)
ریسک‌‌‌‌های سرمایه گذاری در بیتکوین بسیار زیاد است
ریسک‌‌‌‌های سرمایه گذاری در بیتکوین بسیار زیاد استشهرنوشت- به گزارش راشاتودی، ری دالیو- میلیاردر مشهور آمریکایی با بیان اینکه حفاظت از مشتریان در برابر ارز‌‌‌‌های بی پشتوانه مساله مهمی است افزود: سرمایه گذاران در ارز‌‌‌‌های دیجیتالی باید این را بدانند که با یک بازار بسیار پرریسک طرف هستند و از دست دادن همه یا بخش بزرگی از سرمایه شان در این بازارها با توجه به نوسانات زیاد چیز خیلی عجیبی نیست.


دالیو در یادداشتی که آن را در صفحه شخصی خود در وبسایت بریج واتر منتشر کرده آورده است: یک سیستم جدید برای نقل و انتقال پول بر بستر بلاک چین توسعه پیدا کرده که برای ۱۰ سال نیز فعال بوده و به محبوبیت بالایی رسیده است. در دنیای سرمایه گذاری چیز‌‌‌‌های کمی به میزان اطمینان طلا وجود دارد و نیاز به یک جایگزین خیلی زیاد است با این حال ارز‌‌‌‌های دیجیتالی یک شمشیر دولبه هستند و شما با ورود به این بازار یا خیلی ثروتمند خواهید شد یا تقریبا همه پولتان را از دست خواهید داد. هیچ دارایی دیگری به میزان ارز‌‌‌‌های دیجیتالی پرنوسان نیست.

بنیان گذار بزرگ ترین صندوق مدیریت دارایی در جهان در ادامه افزوده است: فکر می‌کنم در اینده ارز‌‌‌‌های دیجیتالی بهتری جایگزین ارز‌‌‌‌های فعلی خواهد شد به ویژه اینکه تعداد بیتکوین هایی که می‌تواند استخراج شود هم محدود است. برآورد ما نشان می‌دهد که امکان دارد ۸۰ درصد ارزش فعلی بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی از بین برود.
این نکته را هم باید در نظر گرفت که برخی از طرفداران بیتکوین از آن برای اقدامات مجرمانه استفاده می‌کنند و طبیعی است هرچه نظارت و قید و بند‌‌‌‌های آن افزایش یابد، تقاضا برای معامله با آن کمتر شود.

دالیو در انتها خواهان ورود جدی تر دولت ها و نهاد‌‌‌‌های نظارتی به بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی شده است تا علاوه بر کاهش ریسک سرمایه گذاری، از ظرفیت ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در دنیای مالی بیشتر بهره گرفته شود.


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار