menusearch
shahrneveshte.ir

روز سبز بازار ارز‌‌‌‌های مجازی برای داج کوین آمد نداشت

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۳۲:۴۳
۱۴۰۰/۲/۲۰ دوشنبه
(0)
(0)
روز سبز بازار ارز‌‌‌‌های مجازی برای داج کوین آمد نداشت
روز سبز بازار ارز‌‌‌‌های مجازی برای داج کوین آمد نداشت


شهرنوشت- به گزارش کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارز‌‌‌‌های مجازی قیمت بیت کوین نیم درصد رشد کرد و دوباره به بالای 58 هزار دلار رسید. در حال حاضر هر بیت کوین با قیمت حدود 58 هزار و 200 دلار در حال معامله است. این قیمت البته نسبت به 7 روز پیش حدود یک درصد پایین تر است.

 

با احتساب رشد امروز قیمت این ارز مجازی ارزش بازار آن به 1088 میلیارد دلار رسیده است. در 24 ساعت گذشته همچنین یک میلیون و 110 هزار بیت کوین در بازار جهانی به ارزش 64 میلیارد دلار جابجا شده و تعداد بیت کوین‌‌‌‌های جهان هم حالا به 18 میلیون و 705 هزار و 650 عدد رسیده است.

 

اتریوم به عنوان دومین ارز بازار از نظر کل ارزش بازار، امروز 3.3 درصد بالا رفت و برای نخستین بار از 4 هزار دلار عبور کرده و با قیمت 4078 دلار در حال معامله است. باینانس کوین هم 4.3 درصد رشد کرد و به 673 دلار در هر توکن رسید.

 

علی رغم آنکه اکثر بازار مثبت بود، اما قیمت داج کوین که دیروز 25 درصد ریخته بود امروز هم نیم درصد کاهش داشت و حدود 53 سنت در حال معامله است. علی رغم کاهش دیروز و امروز قیمت داج کوین اما هنوز نسبت به 7 روز پیش قیمت این ارز 36 درصد بالاتر است.

 

به طور کلی امروز ارزش بازار کل ارز‌‌‌‌های مجازی در جهان 2.13 درصد رشد کرد و به 2.48 تریلیون دلار رسید. در 24 ساعت گذشته همچنین 232 میلیارد دلار در بازار جهانی ارز‌‌‌‌های مجازی پول جابجا شده است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار