menusearch
shahrneveshte.ir

دسترسی کلانشهرها به بنزین یورو ۴ فراهم شد

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱:۱۴:۳۳
۱۳۹۹/۱۰/۲۸ یکشنبه
(0)
(0)
دسترسی کلانشهرها به بنزین یورو ۴ فراهم شد
دسترسی کلانشهرها به بنزین یورو ۴ فراهم شدشهرنوشت- فاطمه کاهی مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌‌‌‌های نفتی اظهار داشت: وزارت نفت ۸۵ درصد تاییدیه سازمان محیط زیست در خصوص توزیع نفت گاز یورو ۴ را دریافت و به همه تعهداتش در زمینه توزیع این نوع بنزین عمل کرده است.


وی با اشاره به وضعیت توزیع بنزین یورو ۴ گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌‌‌‌های نفتی براساس مصوبه هیات وزیران در خصوص توزیع بنزین یورو ۴ در تهران، مدت هاست در همه جایگاه‌‌‌‌های سوخت پایتخت، بنزین یورو ۴ توزیع می‌کند و پایش‌‌‌‌های مستمر سازمان محیط زیست نیز این موضوع را تائید می‌کند.


مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌‌‌‌های نفتی با بیان اینکه در همه کلان شهرها حتی حومه تهران گازوئیل یورو ۴ توزیع می‌شود، افزود: در بعضی موارد از وظیفه قانونی بیشتر عمل کرده ایم به عنوان نمونه در شهر اصفهان دو برابر میزان مصوبه هیات وزیران گازوئیل یورو ۴ توزیع می‌شود.


کلان شهرها به ویژه تهران به دلیل تراکم بالای جمعیتی و تمرکز تردد همواره شرایط ویژه ای را به لحاظ کمیت و کیفیت سوخت می‌طلبند و کوچکترین مشکل در بخش کیفیت سوخت می‌تواند سلامتی شهر‌‌‌‌های بزرگ و پرجمعیت به ویژه پایتخت را تهدید کند که این حساسیت ها با فرا رسیدن فصول سرد سال و پدیده وارونگی هوا بیشتر می‌شود و یکی از آلاینده‌‌‌‌های هوای شهرها نیز خودروها هستند؛ خودروهایی که فاقد استاندارد‌‌‌‌های لازم بوده و روزبه روز بر تعداد‌ آنها افزوده می‌شود.


البته در طول سال‌‌‌‌های گذشته از سوی وزارت نفت برای حفظ سلامت مردم و بهبود کیفیت سوخت گام هایی برداشته شده است و وزارت نفت و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌‌‌‌های نفتی با هدف کاهش آلودگی هوا و حفظ سلامت مردم، تولید و توزیع سوخت استاندارد یورو ۴ را در دست انجام دارند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار