menusearch
shahrneveshte.ir

در انتظار یارانه یک میلیونی

جستجو
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۲:۵۲
۱۴۰۰/۴/۲ چهارشنبه
(0)
(0)
در انتظار یارانه یک میلیونی
در انتظار یارانه یک میلیونی

یارانه یک میلیونی در راه است؟
شهرنوشت- سید ابراهیم رئیسی، وعده داده که بلافاصله پس از آغاز به کار دولتش به برخی از دهک‌‌‌‌های درآمدی یارانه یک میلیون تومانی می‌پردازد.

سید ابراهیم رئیسی، وعده داده که بلافاصله پس از آغاز به کار دولتش به برخی از دهک‌‌‌‌های درآمدی یارانه یک میلیون تومانی می‌پردازد. در جریان مناظرات انتخابات ریاست جمهوری، یکی از مباحث پر بسامد با درجه تکرار بسیار غلیظ میان کاندیداها، موضوع یارانه‌‌‌‌های نقدی و میزان رقم پرداختی آن به مردم بود، که با واکنش‌‌‌‌‌های مختلف این رقبای انتخاباتی مواجه می‌شد.
محسن رضایی از پرداخت یارانه ۴۵۰ هزار تومانی به ۴۰ میلیون نفر از جمعیت کشور در صورت پیروزی خبر می‌داد و از سوی دیگر، عبدالناصر همتی با رد ادعای محسن رضایی در وجود منابع کافی برای پرداخت این رقم یارانه برای گروه جمعیتی یاد شده، از برنامه خود برای پرداخت یارانه یک میلیون تومانی به سه دهک پایین درآمدی کشور خبر داد.

اشتراک همتی و رئیسی بر سر میزان پرداخت یارانه ها
اکنون سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب بر همان وعده مشابه به همتی تاکید دارد با این حال همچنان شفافیت خاصی در زمینه نحوه پرداخت‌ها، منابع لازم برای این افزایش مبلغ یارانه ها و همچنین دهک‌ها و گروه‌‌‌‌‌های هدف هم مشخص نیستند. با این حال مفروض گرفتن پرداخت یارانه یک میلیون تومانی به دستکم ۶۰ میلیون نفر از جمعیت کشور باید مورد امکان‌ سنجی قرار بگیرد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر