menusearch
shahrneveshte.ir

خودروی برقی فراری در راه است

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۱:۴۶
۱۴۰۰/۱/۳۰ دوشنبه
(0)
(0)
خودروی برقی فراری در راه است
خودروی برقی فراری در راه است

 

شهرنوشت- به گزارش اتوکار، رییس هیات مدیره خودروسازی فراری با اشاره به افزایش تمایل مصرف کنندگان برای در اختیار داشتن خودرو‌‌‌‌های برقی گفت: در پاسخ به نیاز‌‌‌‌های جدید بازار، تا سال ۲۰۲۵ یک خودرو برقی را روانه بازارها خواهیم کرد که این خودرو دارای ویژگی‌‌‌‌های منحصر به فرد برای ایجاد رضایت در نسل جدید مشتریان خواهد بود.

 

به گفته جان الکان- خودروی برقی فراری دارای ویژگی‌‌‌‌های ظاهری و فنی منحصر به فردی خواهد بود و در تاریخ خودروی برقی یک نوآوری کامل خواهد بود. وی گفت برنامه برای تولید خودرو‌‌‌‌های هیبریدی در این خودروسازی وجود دارد اما لازم است جنبه‌‌‌‌های فناوری توسعه بیشتری پیدا کند چرا که فراری به عنوان تولیدکننده خودرو‌‌‌‌های اسپورت با محدودیت هایی مواجه است که باید رعایت شوند.

 

اگرچه مدیرعامل فراری از ارایه جزییات بیشتر از محصول جدید خودداری کرد اما طبق اطلاعات فاش شده، این خودرو به صورت دو درب طراحی خواهد شد. به گفته الکان، فناوری به کار رفته در این محصول یک انقلاب خواهد بود که چیز‌‌‌‌های جدیدی به بازار خودرو‌‌‌‌های برقی خواهد افزود.

 

فراری پیشتر نیز از ایده رونمایی از یک خودروی برقی حمایت کرده بود اما اندکی بعد از تصمیم خود منصرف شد با این حال با توجه به روی آوردن بیشتر خودروسازان بزرگ به تولید خودرو‌‌‌‌های برقی، فراری تصمیم گرفته است تا دیگر از این رقابت جا نماند.

 

الکان همچنین از رونمایی از سه محصول جدید فراری طی ماه‌‌‌‌های پیش رو خبر داد اما از ارایه جزییات بیشتر در مورد‌ آنها خودداری کرد. او سال ۲۰۲۲ را سال مهمی دانست که در آن از محصولات تازه این شرکت رونمایی خواهد شد.

 

سال قبل در نتیجه کرونا، میزان فروش فراری با ریزش شدیدی مواجه شد تا جایی که مجموع فروش این شرکت با کاهش ۱۰۰ درصدی نسبت به سالق بل آن به ۹۱۱۹ دستگاه در جهان رسید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار