menusearch
shahrneveshte.ir

حداکثر سرعت مجاز در آزاد راه غدیر ۱۲۰ کیلومتر است

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۶:۲۳
۱۳۹۹/۱۱/۳۰ پنج شنبه
(0)
(0)
حداکثر سرعت مجاز در آزاد راه غدیر ۱۲۰ کیلومتر است
حداکثر سرعت مجاز در آزاد راه غدیر ۱۲۰ کیلومتر است

 

شهرنوشت- صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌‌‌‌های حمل و نقل کشور بازدید از آزاد راه غدیر (آزاد راه جنوبی تهران و البرز) انجام شد.

 

سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور کشور در حاشیه بازدید از این آزاد راه با بیان اینکه کار بزرگی در این پروژه آزاد راهی انجام شده است، گفت: پیش بینی ما این است ۳۰ تا ۴۰ درصد از بار ترافیکی محور قزوین، البرز، تهران و بالعکس کاهش یابد.

 

او ادامه داد: ارتقا ایمنی این آزاد راه مورد توجه ما است، در نتیجه اقدامات و برنامه ریزی‌‌‌‌های لازم در خصوص آن انجام شده است.

 

سردار هادیانفر با بیان اینکه ۳ پاسگاه پلیس در طول این مسیر آزاد راهی پیش بینی شده است، افزود: جلسات زیادی در این زمینه با وزیر راه وشهرسازی برگزار کردیم و اصلاحات لازم در این خصوص انجام شد. امروز در بازدید میدانی با وزیر راه و معاون وزیر بررسی نهایی مسیر انجام شد.


رئیس پلیس راهور کشور درباره حداکثر سرعت مجاز در این آزاد راه هم گفت: آیین نامه حداکثر سرعت را ۱۲۰ کیلومتر در نظر گرفته و بر این سرعت هم تاکید دارد و هیچ موافقتی برای افزایش سرعت در این آزاد راه صورت نگرفته است.

 

سردار هادیانفر بیان کرد: ضرورت دارد نیوجرسی و پارکینگ‌‌‌‌های حاشیه ای در حریم راه ها تکمیل شود و نور مسیر به ویژه در سمت قزوین به دلیل زیاد بودن مه گرفتی کافی باشد، بنابراین باید ایمنی مسیر آزاد راهی از نظر روشنایی تکمیل شود.

 

او اظهار کرد: موضوع ارتباطات تلفن همراه در این آزاد راه در حال تست است و وزرات ارتباطات موضوع اپراتورها و هماهنگی برای پوشش مخابراتی این آزاد راه را دنبال می‌کند.

 

رئیس پلیس راهور کشور تصریح کرد: در طول این آزاد راه ۷۰ کیلومتر از مسیر هنوز جداشونده ندارد و امروز تاکید شد که نیوجرسی ها هرچه سریع تر نصب شوند.

 

سردار هادیانفر همچنین درباره نصب دوربین‌‌‌‌های ثبت تخلف سرعت هم در این آزاد راه گفت: در این آزاد راه سازمان راهداری متولی نصب دوربین‌‌‌‌های ثبت تخلف سرعت است که پیمانکار را مشخص کرده ایم و قرار شد این اقدام انجام شود.

 

او اظهار کرد: این آزاد راه باید به لحاظ تامین جایگاه‌‌‌‌های سوخت و سایر امکانات رفاهی تکمیل شود که این تجهیزات باید توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و همچنین شرکت پالایش و پخش فراورده‌‌‌‌های نفتی در دستور کار قرار بگیرد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار