menusearch
shahrneveshte.ir

جریمه در انتظار بیماران کرونایی متخلف با کد ملی

جستجو
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۶:۶:۵
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ چهارشنبه
(0)
(0)
جریمه در انتظار بیماران کرونایی متخلف با کد ملی
جریمه در انتظار بیماران کرونایی متخلف با کد ملیشهرنوشت- محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی درباره ساختار نظارت در زمینه رعایت کردن پروتکل‌‌‌‌های بهداشتی مقابله با کرونا در بخش‌‌‌‌های مختلف حمل ونقل، اظهار کرد: نظارت به صورت جدی و مستمری در همه بخش‌‌‌‌های حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی وجود دارد و مسلما با کسانی که در این حوزه ها مرتکب تخلف و جرائم در زمینه پروتکل‌‌‌‌های کرونایی شوند، برخورد خواهدد شد.

وی افزود: شیوه و نحوه برخوردها و جرایم متناسب با آن نیز در قالب مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برای هر تخلف و هر بخش مشخص شده است.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا جرایم برای افراد حقیقی و حقوقی از طریق کد ملی اخذ می‌شود و این موارد مصوب و ساز و کار‌‌‌‌های آن مشخص شده است. یعنی اگر هر فردی در هر جایگاهی تخلفی در زمینه رعایت نکردن پروتکل‌‌‌‌های ابلاغی مقابله با کرونا مرتکب شود از طریق کارت ملی اش او را جریمه خواهند کرد.

اسلامی اعلام کرد: البته اجرای این مصوبه به وزارت کشور بستگی دارد و اینکه آغاز ابلاغ و اعمال آن در کشور را با پلیس هماهنگ کرده و اعلام آمادگی کند. در حال حاضر از فرآیندی صحبت می‌کنیم که نقطه شروع آن پایش تصویری و پلاک خوان با دوربین ها و حضور نیروی انتظامی در این صحنه است.

وی گفت: در مراحل بعدی ورود همه افراد در دستگاه‌‌‌‌های اجرایی و ادارات باید با کارت ملی باشد و نهایتا اعلام خواهد شد که مردم باید برای حضور در همه مکان ها و معابر شلوغ مانند پاساژها و مجتمع ها با کارت ملی حضور داشته باشند که نظارت ها از همین طریق اعمال و اجرا می‌شود. به عبارت دیگر این پروتکل ها لایه به لایه در حال پیشرفت و حرکت است تا بتوان نظارت و کنترل را روز به روز افزایش داد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار