menusearch
shahrneveshte.ir

جریمه استفاده غیر مجاز از ماینر چقدر است؟

جستجو
جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۶:۲۷
۱۴۰۰/۲/۱۸ شنبه
(0)
(0)
جریمه استفاده غیر مجاز از ماینر چقدر است؟
جریمه استفاده غیر مجاز از ماینر چقدر است؟

 

شهرنوشت- محمد حسین متولی زاده مدیر عامل توانیر، در خصوص استفاده غیر مجاز از دستگاه‌‌‌‌های استخراج رمز ارز گفت: اولویت اول ما با ماینر‌‌‌‌های مجاز و قانونی است و طبق زمان بندی‌‌‌‌های انجام شده در ساعات مورد نیاز و با توجه به ساعات اوج مصرف این ماینرها از مدار خارج می‌شوند، بر این اساس آن دسته از ماینر‌‌‌‌های غیر مجاز هم شناسایی و برخورد لازم با‌ آنها انجام می‌شود.

 

او در ادامه در خصوص جریمه ماینر‌‌‌‌های غیر مجاز اظهار کرد: جریمه این ماینر ها بر اساس رای دادگا ه هایی که برگزار می‌شود، تعیین می‌شود و قطعا خسارت‌‌‌‌های سنگینی در انتظار این افراد است. همچنین دستگاه‌‌‌‌های غیر مجاز متخلفان نیز جمع آوری می‌شود.

 

مدیر عامل توانیر گفت: توصیه ما این است که این افراد در چارچوب قانون عمل کنند تا متضرر نشوند و به مردم هم آسیب نرسد.

 

متولی زاده اضافه کرد: دولت برای قانونمند کردن فعالان این بخش چارچوب هایی را تعیین کرده است و تعدادی از فعالان در چارچوب مصوبه دولت فعالیت می‌کنند که از‌ آنها پشتیبانی می‌شود و تسهیلاتی را هم برای‌ آنها در نظر گرفته ایم.

 

او در پایان تصریح کرد: قطعا جرایم سنگینی از سوی قوه قضائیه برای افرادی که قانون را رعایت نمی‌کنند، لحاظ می‌شود و صنعت برق نیز بر اساس برآورد انرژی مصرفی معادل نرخ رمز ارز هزینه دریافت می‌کند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار