menusearch
shahrneveshte.ir

جریان خودرو‌‌‌‌‌های مزایده‌ای ایران خودرو چه بود؟

جستجو
چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۲۲:۵۸:۲۲
۱۳۹۹/۱۲/۱۹ سه شنبه
(0)
(0)
جریان خودرو‌‌‌‌‌های مزایده‌ای ایران خودرو چه بود؟
جریان خودرو‌‌‌‌‌های مزایده‌ای ایران خودرو چه بود؟

شهرنوشت- فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو، درباره فیلمی که از رسانه‌‌‌‌های خارجی در خصوص مزایده محصولات ایران خودرو منتشر شده است، گفت: خودروها به دلایل مختلفی به مزایده گذاشته می‌شوند و در نهایت به بالاترین قیمت به فروش می‌رسند. در این فیلمی که منتشر شده است، فرد تنها از سمت سالم خودرو فیلم گرفته و موارد ناقصی را نشان نداده است.

 

مدیرعامل ایران خودرو ادامه داد: ۳ هزار و ۵۰۰ خودرو برای مزایده عرضه کردیم که ۱۹۰۰ مورد آن به دلیل تگرگی که فروردین ماه آمده بود خسارت دیدند و ۱۹۰۰ مورد دیگر به دلایل مختلفی، مشکل دار شده اند که‌ آنها را به بالاترین قیمت می‌فروشیم. فرض کنیم که ۲۰۰۰ هزار خودرو در این مزایده وجود داشته باشد، در کل ۱۶۰ میلیارد تومان حاصل درآمد آن خواهد بود که این رقم برای کارخانه ای مانند ایران خودرو بسیار ناچیز است و خرج این کارخانه بسیار بیشتر است.

 

مقیمی با تاکید بر اینکه خودرو‌‌‌‌های مزایده ای گارانتی ندارند، ادامه داد: همانطور که در فیلم منتشر شده در فضای مجازی مشخص است، خودرو یک طرف ناقص داشت که شامل گارانتی نمی‌شود، به طور مثال در یک خودرو رنگ شیمیایی به کار رفته است که از نظر کارشناسی ناسالم است.


این مقام مسئول ادامه داد: برخی خودرو ها هم تصادفی به شمار می‌روند، به طور مثال هنگام جا به جایی خودرو ها در کارخانه، به هم برخورد می‌کنند، یا حین جا به جایی سنگی به شیشه آن برخورد می‌کند که باعث نقص در خودرو می‌شود و این موارد از نظر کارشناسی مورد تایید نیست.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار