menusearch
shahrneveshte.ir

تولید ۵۰۰ هزار خودرو از ابتدای سال

جستجو
جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۴۱:۴۶
۱۳۹۹/۱۲/۲۳ شنبه
(0)
(0)
تولید ۵۰۰ هزار خودرو از ابتدای سال
تولید ۵۰۰ هزار خودرو از ابتدای سال

 


شهرنوشت- فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو، با تاکید بر اینکه امسال بر اساس شعار سال جهش تولید پیش رفته ایم، گفت: امسال سال جهش تولید بود و سعی کردیم متناسب با این هدف پیش برویم و خوشبختانه شاهد این هستیم که عرضه نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده است.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه با مطابق با وعده‌‌‌‌های که داده ایم پیش رفته ایم، تشریح کرد: روزانه بیش از ۲ هزار دستگاه خودرو تولید می‌کنیم و می‌توان گفت که این هفته از مرز تولید نیم میلیون دستگاه خودرو عبور خواهیم کرد. در سال آینده برنامه تولید و فروش را به گونه ای پیش خواهیم برد که هیچ تعهد معوقی ایجاد نشود و خودرو ها به موقع تحویل مشتریان داده شود.

 

مقیمی گفت:سال گذشته ۳۷۲ هزار خودرو در گروه ایران خودرو تولید شد که امسال میزان تولید از عدد ۵۰۰ هزار خودرو گذشته است، یعنی ۱۳۰ هزار خودرو بیشتر از سال گذشته تولید شده است، علاوه بر این امسال از نمونه خودرو‌‌‌‌های متفاوتی رونمایی کرده ایم و به دنبال ارتقا محصولات هستیم.

 

مدیرعامل ایران خودرو در خصوص میزان عرضه خودرو به خودروسازان، گفت: اکنون تعهدات در ایران خودرو به حداقل رسیده است و خودرو ها به روز تحویل مشتریان داده می‌شود.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که تارا جدیدترین محصول ایران خودرو، نماد خودکفایی در صنعت خودروسازی کشور را از آن خود کرده است، گفت: به دنبال داخلی سازی ۱۰۰ در صدی در داخل کشور هستیم و حتی در صورت باز شدن مرز‌‌‌‌های کشور، قطعات را از سازندگان داخلی تامین می‌کنیم و از سیاست منع واردات برای قطعاتی که امکان تولید آن در داخل کشور وجود دارد هرگز عدول نخواهیم کرد.

 

این مقام مسئول در خصوص صادرات خودرو‌‌‌‌های داخلی گفت: به دنبال توسعه محصولاتمان هستیم، بدون شک نظام تعرفه ای در مسیر توسعه صادرات بسیار تأثیرگذار است و نمی‌توان از نقش تعیین تعرفه ها در جهت توسعه صادرات غافل شد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار