menusearch
shahrneveshte.ir

تحویل ۲ هزار دستگاه ۲۰۷ سقف شیشه‌ای تا عید

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۱۹:۱۰
۱۳۹۹/۱۱/۱۱ شنبه
(0)
(0)
تحویل ۲ هزار دستگاه ۲۰۷ سقف شیشه‌ای تا عید
تحویل ۲ هزار دستگاه ۲۰۷ سقف شیشه‌ای تا عیدشهرنوشت- فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در حاشیه بازدید رئیس کل بانک مرکزی از گروه صنعتی ایران خودرو بیان کرد: بحث مربوط به جهش تولید در صنعت خودروسازی توسط وزارت صمت تنظیم گری شده است. یکی از ارکان اصلی این بسته، بحث تامین مالی بوده که با کمک رئیس بانک مرکزی و اعضای شورای پول و اعتبار حدود ۲ هفته گذشته مصوبه شورای پول و اعتبار ابلاغ شد و اکنون در مرحله اجرایی آن هستیم.

او ادامه داد: در بحث تامین مالی با حمایت هایی که انجام شده، ایران خودرو به عنوان اولین واحد صنعتی کشور توانست هزار میلیارد تومان از طریق اوراق گام را از طریق بانک صادرات تامین کند و عملیات تجاری سازی آن آغاز شده است، هزار میلیارد تومان دیگر هم از طریق بانک تجارت در دستور کار قرار دارد که اگر همین روال ادامه پیدا کند و قول‌‌‌‌های رئیس بانک مرکزی تحقق پیدا کند در نهضت ساخت داخل و حمایت مالی به زودی تحول خوبی را شاهد خواهیم بود.

مدیرعامل ایران خودرو تشریح کرد: این مراسم بحث مربوط به تحویل خودرو‌‌‌‌های ۲۰۷ پانوراما اتوماتیک با سقف شیشه ای مطرح شد.بابت تاخیر در تحویل این خودرو ها از مردم پوزش می‌خواهم و امیدوارم با برنامه ای که تدوین شده تا بهمن ماه ۲ هزار دستگاه از این خودرو و در اسفند ماه ۲ هزار دستگاه دیگر تحویل مشتریان داده شود

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار