menusearch
shahrneveshte.ir

تابلو‌‌‌‌های تبلیغاتی پرمصرف در یک قدمی خاموشی

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۶:۵۰
۱۴۰۰/۲/۲۱ سه شنبه
(0)
(0)
تابلو‌‌‌‌های تبلیغاتی پرمصرف در یک قدمی خاموشی
تابلو‌‌‌‌های تبلیغاتی پرمصرف در یک قدمی خاموشی


شهرنوشت- ابوذر صالحی مدیر بین الملل شرکت توانیر، با اشاره به اقداماتی که برای مقابله با استفاده بیش از حد از برق در تابلو‌‌‌‌های سطح شهر انجام شده است، گفت: در واقع مدیریت تمامی تابلو‌‌‌‌های سطح شهر با شرکت‌‌‌‌های توزیع است، برای گذر موفق و بدون خاموشی از پیک بار، تعدیل روشنایی بزرگراه ها را اجرایی کردیم و برای این مسئله نیز تدابیر زیادی در نظر گرفته شده است و هدف این بوده که بتوانیم میزان مصرف برق را در ساعاتی که میزان تردد کمتر است، مدیریت کنیم.

 

او ادامه داد: به طور کلی تمامی تابلو‌‌‌‌های سطح شهر ملزم به استفاده از لامپ کم مصرف هستند و با توجه به دوران سخت انرژی و اینکه خط قرمز ما تامین برق خانگی است، توصیه ما مدیریت مصرف است.

 

مدیر کل بین الملل توانیر با اشاره به تابلو‌‌‌‌های تبلیغاتی موجود در اتوبان ها و بزرگراه‌‌‌‌های تهران و مصرف بالای برق آن ها، افزود: تابلو‌‌‌‌های تبلیغاتی در صورتی که از چراغ‌‌‌‌های فوق کم مصرف بهره بگیرند، روشن ماندن‌ آنها منعی ندارد، اما اگر این روشنایی ها خارج از کیفیت مصرف متعارف باشند و یا لامپ ها مصرف بالایی داشته باشند، در مرحله نخست تذکرات داده می‌شود و یه طور قطع برخورد لازم صورت می‌گیرد.

 

صالحی با بیان اینکه براساس هماهنگی صورت گرفته، بازدید‌‌‌‌های دوره ای از وضعیت روشنایی تابلو‌‌‌‌های تبلیغاتی انجام خواهد شد، تصریح کرد: در این موارد با شهرداری همکاری خواهیم داشت تا این موضوع مدیریت شود.

 

او گفت: در ساعات اوج بار نیازمند حدود ۶۰۰ مگاوات کاهش در مصرف برق در ساعات پرباری هستیم که اگرچه تمام توان فنی و اجرایی خود را برای این مهم به کار گرفته ایم، اما برای دستیابی به این هدف، نیازمند همراهی همه مشترکان تهرانی هستیم. با توجه به اینکه ما در حال حاضر در شرایطی قرار داریم که میزان تولید برق ما کمتر و مصرف آن بیش از حد است توصیه می‌شود در مصرف برق به شدت صرفه جویی اعمال شود تا خاموشی نداشته باشیم.

 

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: در سال گذشته میزان مصرف برق، شیب افزایشی به خود گرفته که این مسئله با توجه به ایجاد محدودیت تولید در نیروگاه‌‌‌‌های برق آبی، نگران کننده است. به همین دلیل از سال گذشته، طرح‌‌‌‌های مدیریت بار این شرکت در بخش‌‌‌‌های مختلف با شدتی دو چندان آغاز شده و در این زمینه، تفاهم نامه‌‌‌‌های همکاری با مشترکان بزرگ اداری، صنعتی و تجاری نیز امضا شده است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار