menusearch
shahrneveshte.ir

بیمه‌ نامه جدید برای کسب و کار‌‌‌‌های آسیب دیده از کرونا

جستجو
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۶:۱۲:۴۳
۱۴۰۰/۲/۲۸ سه شنبه
(0)
(0)
بیمه‌ نامه جدید برای کسب و کار‌‌‌‌های آسیب دیده از کرونا
بیمه‌ نامه جدید برای کسب و کار‌‌‌‌های آسیب دیده از کرونا

 

شهرنوشت- غلامرضا سلیمانی در مراسم پرداخت خسارت بیمه توقف کسب و کار با اشاره به محصول جدید در صنعت بیمه که مختص کسب و کارهایی است که در دوران کرونا متوقف شدند اظهار داشت: در تمام دنیا مشکلاتی به دلیل شیوع ویروس کرونا ایجاد شد که ایران هم مستثنی از آن نبود و دولت به عنوان سکاندار اصلی مدیریت و اجرا تمام بار مسئولیت در این مدت را به دوش کشیده و در بخش‌‌‌‌های مختلف کمک کرده است.


وی ادامه داد: همچنین مردم و انجمن‌‌‌‌های خیریه هم به افرادی که با مشکلاتی مواجه بودند کمک کرده اند اما یکی از دغدغه‌‌‌‌های صنعت بیمه این بود محصولی داشته باشیم که در دوران فراگیری کویید 19 کمک کننده مردم باشد.

رییس کل بیمه مرکزی با تاکید بر اینکه نظام بیمه ای برای حفظ کرامت بیمه شوندگان محصول جدیدی را وارد بازار کرده است گفت: بیمه شوندگان بابت حق بیمه ای که می‌پردازند در زمان خسارت می‌توانند دریافت بسیار خوبی داشته باشند که این رقم حتی به بیش از صد در صد خسارت می‌رسد.


سلیمانی ادامه داد: محصول جدیدی طراحی شده که بخشی از زیان کسب و کارهایی که در این دوره متوقف شدند را جبران کند.

 

وی با بیان اینکه ویژگی‌‌‌‌های این بیمه نامه به نفع واحد‌‌‌‌های کسب و کار است اظهار داشت: این بیمه از روزانه 500 هزار تومان تا 12 میلیون و 30 میلیون تومان به مدت 60 روز را جبران می‌کند یعنی اگر کسب و کاری در دوران کرونا تعطیل یا متوقف شده می‌تواند متناسب با حق بیمه ای که پرداخت کرده روزانه 30 میلیون تومان بیمه دریافت کند که این تعهد بسیار بزرگی است.

 

وی ادامه داد: خوشبختانه سه هزار و 700 بیمه نامه در این مدت صادر شده و این اولین محصول بیمه ای برای توقف کسب و کار در دوران شیوع کرونا است.

 

رییس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: این محصول جدید در آی سی سی به نام ایران ثبت شده و محصول ابتکاری ایران بوده است.

 

رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه این محصول جدید بیمه ای ویژه کسب و کار‌‌‌‌های متوقف شده در دوران کرونا از سوی شرکت بیمه تعاون طراحی و عرضه شده است. البته بیمه مرکزی هم برای اجرای این محصول جدید نهایت همکاری را با شرکت بیمه تعاون داشته است.

 

در ادامه این مراسم مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون با بیان اینکه برای جبران خسارت کسب و کار‌‌‌‌های متوقف شده محصول جدیدی را وارد بازار کردیم، گفت: در محصول جدید بیمه تعاون انواع کسب و کار با پرداخت حق بیمه 240 هزار تومان تا 10 میلیون تومان می‌توانند کسب و کار خود را در برابر قرنطینه‌‌‌‌های اجباری دوران کرونا بیمه کنند.

 

وی ادامه داد: با توجه به حق بیمه ای که پرداخت می‌شود امکان دریافت 720 میلیون تومان خسارت در مدت 60 روز برای صاحبان کسب و کار وجود دارد.

مظلومی با بیان اینکه تاکنون 3600 صاحب کسب و کار این بیمه نامه را خریداری کردند، اظهار داشت: خسارت ها برای صاحبان کسب و کاری که حق بیمه پرداخت کردند در حال واریز است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار