menusearch
shahrneveshte.ir

با پول نقد وارد جایگاه‌‌‌‌های سوخت نشوید

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۴:۸
۱۳۹۹/۱۱/۱۱ شنبه
(0)
(0)
با پول نقد وارد جایگاه‌‌‌‌های سوخت نشوید
با پول نقد وارد جایگاه‌‌‌‌های سوخت نشوید


شهرنوشت- فاطمه کاهی، با بیان اینکه یکی از دریافت پول نقد از مشتریان در جایگاه‌‌‌‌های سوخت ممنوع نیست اما به دلیل رعایت پروتکل‌‌‌‌های بهداشتی بهتر است از پول نقد استفاده نشود، اظهار کرد: جایگاه ها در یک سال گذشته با مردم همکاری کردند.

وی با تاکید بر اینکه جایگاه‌‌‌‌های سوخت به دلیل تماس افراد مختلف با نازل و پول نقد یکی از مراکز پر خطر شناخته شده است، گفت: به تمام جایگاه ها ابلاغ کرده ایم که نسبت به تجهیز جایگاه ها به اقلام بهداشتی اقدام کنند اما تامین این اقلام برعهده شرکت ملی پخش نیست.

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌‌‌‌های نفتی با تاکید بر اینکه جایگاه‌‌‌‌های عرضه سوخت مایع باید پروتکل‌‌‌‌های بهداشتی وزارت بهداشت را اجرا کنند، اظهار کرد: جایگاهداران موظف هستند که جایگاه ها را ضد عفونی کنند و این موضوع در حیطه وظایف خود جایگاه ها است و شرکت ملی پخش روی این موضوع نظارت می‌کند.

کاهی با بیان اینکه به تمام جایگاه ها ابلاغ شده که اپراتورها باید فرایند سوخت گیری را انجام دهند اما اگر مالک خودرو ترجیح دهد که خودش سوخت گیری کند، با حفظ و رعایت بهداشتی این موضوع ممانعتی ندارد، اظهار کرد: توصیه ما این است که افراد حتما نکات بهداشتی را رعایت کنند و حداقل هنگام سوخت گیری دستکش یکبار مصرف به همراه داشته باشند تا از این طریق بتوان از شیوع این ویروس جلوگیری کرد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار