menusearch
shahrneveshte.ir

بانک‌ها شعبده بازی می‌کنند

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۴:۴۰:۲۰
۱۴۰۰/۲/۳۰ پنج شنبه
(0)
(0)
بانک‌ها شعبده بازی می‌کنند
بانک‌ها شعبده بازی می‌کنندشهرنوشت
- سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور در حاشیه بازدید از یک واحد تولیدی در سمنان با اشاره به مشکلات و موانع تولید در سطح کشور، تاکید داشت: بانک ها باید در زمینه تسهیلاتی که ارائه می‌کنند شفافیت به خرج دهند، بعضاً از واحد‌‌‌‌های تولیدی بدهکار سوال می‌شود و پاسخ می‌گویند که ۴۰ میلیارد تومان از بانک وام گرفته اند، ۶۰ میلیارد تومان پرداخت کرده اند و هنوز ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر بدهکار هستند.


وی با بیان اینکه این کار بانک ها بیشتر به شعبده بازی شبیه است، افزود: بعید است که یک شعبده باز هم بتواند چنین تردستی را کند لذا باید گفت بانک ها می‌بایست شفافیت را در قبال این وام ها داشته باشند و اگر نیاز باشد دستگاه قضائی از آنها می‌خواهد که اسناد شأن را ارائه کنند.


معاون قضائی دادستان کل کشور با بیان اینکه مدت زیادی است که دستگاه قضائی کشور دیپلماسی را در زمینه تولید کنار گذاشته و به میدان عمل وارد شده است، ابراز داشت: به تولید کننده و سرمایه گذار و هر کس که بتواند نان در سفره مردم بگذارد این اطمینان را می‌دهیم که تمام قد در کنارشان هستیم.


عمرانی با بیان اینکه دوران مماشات گذشته است، تاکید کرد: اگر مسئولی در زمینه تولید بتواند کاری را از پیش ببرد ما او را حمایت هم می‌کنیم و اگر این توان در او نیست و شاهد فعل یا ترک فعل در زمینه اقتصادی هستیم، بدون مماشات این مسئول را باید عوض کرد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار