menusearch
shahrneveshte.ir

بازار پلیمر را نیروهای امنیتی محاصره کرده اند

جستجو
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۲۰:۴۹:۲
۱۳۹۹/۹/۲۵ سه شنبه
(0)
(0)
بازار پلیمر را نیروهای امنیتی محاصره کرده اند
بازار پلیمر را نیروهای امنیتی محاصره کرده اند

به گزارش شهرنوشت به نقل از پتروتحلیل با توجه به فضای امنیتی بازار داخلی پلیمر در روزهای اخیر، اکثر معامله گران از روز گذشته از اعلام قیمت های محصولات پلیمری خودداری کردند، به نظر می رسد این موضوع می تواند بر رکود موجود در بازار داخل بیفزاید.

این رسانه می افزاید : برخی از معامله گران می گویند احتمالا تا پایان شرایط موجود، بازاریان حاضر به ادامه فعالیت در این بازار نباشند. اما اینکه چرا فضای امنیتی در شرایطی ایجاد شده است که نرخ های بازار داخلی کمتر از قیمت های بورس کالا رقم خورده است و معاملات در بورس کالا به حداقل رسیده است، اکثر بازاریان را با تردیدها و شبهاتی روبه رو کرده که نیاز به شفاف سازی دارد، چرا که در ماههای قبل، بازار پلیمر شرایط سخت تری را داشت و دلالان بسیاری از عدم نظارت و کنترل قیمت ها و همچنین نوسان قیمت دلار و عدم شفافیت قیمت های پایه در بورس کالا سودهای بسیاری را کسب کردند.

به نظر می رسد بازار پلیمر ایران بیش از برخوردهای سلیقه ای و مقطعی، ابتدا به شفاف سازی وظایف بورس کالا در عرضه محصولات و شفاف سازی قیمت ها از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیاز دارد و اینکه آیا فروش پلیمرها به صورت نقدی در بورس کالا صحیح است یا نه؟و اینکه چرا هنوز پس از سالها عزمی برای رفع مشکلات بورس کالا با توجه به دریافت کارمزد برای عرضه محصولات در حوزه پتروشیمی دیده نمی شود؟

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر