menusearch
shahrneveshte.ir

این روز‌ها بازار خودرو چه احوالی دارد؟

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۵۵:۲۲
۱۳۹۹/۱۲/۲ شنبه
(0)
(0)
این روز‌ها بازار خودرو چه احوالی دارد؟
این روز‌ها بازار خودرو چه احوالی دارد؟


شهرنوشت- کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران، در خصوص آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: حدود یک هفته است که آرامش خوبی در بازار خودرو است و قیمت ها نوسان نداشته است.

 

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران با تاکید بر اینکه قیمت ها اکنون در بازار دارای ثبات بود و تغییر چندانی نداشته است، گفت: تقاضا برای خودرو‌‌‌‌های ایرانی در بازار وجود دارد اما بازار خودرو‌‌‌‌های خارجی راکد است و هیچ مشتری برای آنها وجود ندارد. به جرات می‌توان گفت تقاضای کاذب در بازار فروکش کرده و تنها خریدارانی که نیاز واقعی به خودرو دارند، خرید خود را انجام می‌دهند.


کاشانی نسب بیان کرد: اکنون بازار برای واسطه ها جذابیت ندارد و دست دلالان کوتاه شده است، پیش بینی ما این است که تا پایان سال نه تنها افزایش قیمتی نخواهیم داشت، بلکه با افزایش عرضه نیز شاهد ریزش بیشتر قیمت ها خواهیم بود.

 

او گفت: بعید است که در اوایل سال نیز شاهد نوسانات قیمت در بازار باشیم و فعلا قیمت ها تغییر نخواهد کرد، علاوه بر این با توجه به اینکه در طول سال همیشه عوامل زیادی در قیمت خودرو تاثیر می‌گذارد.

 

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران ادامه داد: هر ساله با نزدیک شدن به شب عید خریداران زیادی در بازار وجود داشت اما اکنون این خریداران به شدت کم شده اند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار