menusearch
shahrneveshte.ir

امکان درج قیمت ارز توسط صرافان مجاز فراهم شد

جستجو
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۵:۲۸:۳۷
۱۳۹۹/۱۲/۶ چهارشنبه
(0)
(0)
امکان درج قیمت ارز توسط صرافان مجاز فراهم شد
امکان درج قیمت ارز توسط صرافان مجاز فراهم شد

 

شهرنوشت- سعید مجتهدی دبیرکل کانون صرافان ایران گفت: اعلام قیمت دغدغه ای است که همواره متقاضیان و عرضه کنندگان ارز با آن مواجه هستند برای رفع این مشکل سامانه تابلو قیمت را راه اندازی کردیم.


سعید مجتهدی افزود: صرافان می‌توانند قیمت‌‌‌‌های خود را به نرم افزار مربوطه اعلام می‌کنند و این اطلاعات، پایش و میانگین قیمت، محاسبه و در تابلو قیمت اعلام می‌شود.


وی ظهارداشت: با توجه به اهمیت کشف قیمت، با رونمایی از تابلوی مربوطه، از این پس نه تنها معدل قیمت در اختیار فروشندگان و خریداران قرار
می گیرد و اعضا بدون نگرانی از برخورد قضایی می‌توانند قیمت ها خود را اعلام کنند.


رییس کانون صرافان ایرانیان با اشاره به مشکلات قضایی، گفت: کانون صرافان آمادگی دارد برای حل مشکلات و پرونده‌‌‌‌های قضایی کارشناسان خود را به دستگاه‌‌‌‌های مربوطه معرفی کند.


«احمد لواسانی» در توضیح سایت صرافان گفت: هدف از راه اندازی سایت حمایت از نرخ‌‌‌‌های اعلامی، حمایت از صرافان در مراجع قضایی است، علاوه بر این سایت مزبور برای اعضای خود نیز تبلیغ می‌کند و دامنه فعالیت آن شامل صرافان سراسر کشور است.


اردیبهشت ماه امسال بود که کانون صرافان ایرانیان طی اطلاعیه ای به صرافان مجاز اعلام کرد که صرافی ها در صورتی مجاز به خرید و فروش ارز هستند که قبلا نسبت به اعلام هم زمان نرخ خرید و فروش ارز در محل استقرار صرافی و یا تارنمای صرافی اقدام کرده باشند.


بر اساس این اطلاعیه، پس از آن تمام صرافی‌‌‌‌های مجاز توانستند نرخ خرید و فروش ارزهایشان را در اپلیکیشن کانون صرافان بارگزاری کنند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار