menusearch
shahrneveshte.ir

امروز برق کدام مناطق تهران قطع می‌شود؟

جستجو
چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۲۳:۵۳:۳
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ چهارشنبه
(0)
(0)
امروز برق کدام مناطق تهران قطع می‌شود؟
امروز برق کدام مناطق تهران قطع می‌شود؟شهرنوشت-
بادرستانی مدیر عامل نیروگاه ری، گفت: نیروگاه ری به تنهایی دو تا سه ساعت برق پایتخت را می‌تواند در شبانه روز تامین کند، در حال حاضر تمامی واحد‌‌‌‌های نیروگاه ری به دلیل قطع گاز، تعطیل هستند و هیچگونه فعالیتی ندارند.

او ادامه داد: ما آمادگی تولید برق را داریم، اما به دلیل نبود گاز و مصرف بالا تمامی واحد‌‌‌‌های تولیدی ما از مدار خارج شده اند و معلوم نیست چه زمانی وارد مدار شوند.


مدیر عامل نیروگاه ری اضافه کرد: متاسفانه امروز هم برق برخی از مناطق تهران شامل هفت تیر، سهروردی شمالی، غرب تهران محدوده آزادی، شهر ری و بخشی از شمال تهران قطع می‌شود.


بادرستانی افزود: هر زمان شرکت گاز به ما گاز برساند تمامی واحد‌‌‌‌های تولیدی ما وارد مدار می‌شوند.او در خصوص اظهارات منتشر شده مبنی بر اینکه کمبود گاز دلیل قطعی برق نیست، گفت: این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنم چرا که نیروگاه با گاز فعالیت می‌کند و با قطع گاز ما نمی‌توانیم برق تولید کنیم.


مدیر عامل نیروگاه ری تصریح کرد: متاسفانه تمامی واحد‌‌‌‌های این نیروگاه از مدار خارج شده اند و هیچگونه تولید برقی نداریم و همچنین امکان استفاده از سوخت مایع و گازوئیل هم به دلیل آلودگی هوا وجود ندارد و از سویی دیگر از سوخت مازوت هم نمی‌توان استفاده کرد.

به گفته بادرستانی به دلیل مصرف بالای گاز در بخش خانگی، گاز نیروگاه ری قطع شده و همین امر باعث شده تا تولید برق امکان پذیر نباشد که در نتیجه برق برخی از مناطق تهران قطع شد.

این مقام مسئول در پایان گفت: خواهش ما از مردم این است که با کاهش یک درجه ای کمک کنند تا دوباره گاز به این نیروگاه برسد تا دیگر شاهد خاموشی در تهران نباشیم.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار