menusearch
shahrneveshte.ir

از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۷ طرح پتروشیمی افتتاح شده است

جستجو
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱:۲۴:۵۳
۱۴۰۰/۲/۳۰ پنج شنبه
(0)
(0)
از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۷ طرح پتروشیمی افتتاح شده است
از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۷ طرح پتروشیمی افتتاح شده است

 

شهرنوشت- حسن روحانی در شصت و هشتمین برنامه افتتاحیه طرح‌‌‌‌های ملی وزارت نفت، گفت: روز گذشته ۲۹ اردیبهشت؛ سالگرد انتخابات ریاست جمهوری و برگزیدن دولت با حضور مردم پاس صندوق رای بود.


رییس جمهوری ادامه داد: کسی نمی‌دانست این دولت چه بار سنگینی را بر دوش خواهد گرفت. ما در این ۴ سال وارد بزرگترین جنگ اقتصادی شدیم و کسی فکر نمی‌کرد وارد یک پاندمی (شیوع جهانی کرونا) بشویم که در طول قرن بی سابقه بود.


روحانی افزود: بنابراین ما در سخت ترین شرایط یک سال گذشته دولت البته با رهبری مقام معظم رهبری و با حمایت مردم حضور و صبوری مردم و صبوری به آمریکا نشان داد که ملت ایران چون سرو بلند مسیر خودش رو ادامه می‌دهد و تحریم نمی‌تواند مانع توسعه و پیشرفت شود.


همچنین رییس جمهوری در حاشیه افتتاح طرح‌‌‌‌های ملی صنایع پتروشیمی وزارت نفت، افزود: نکته مهمی وزیر نفت مطرح کردند و اینکه اگر ترامپ، تحریم و جنایت علیه ملت ایران نبود و گذاشته بودند دولت دوازدهم مسیر قبلی خود را ادامه دهد مردم [افتتاح] دوبرابری را شاهد بودند و این مساله بسیار مهمی است.


رییس دولت دوازدهم گفت: مهم این است که از پا نیفتادیم و روحیه خود را از دست ندادیم و با قدرت در جنگ اقتصادی طرح‌‌‌‌های خود را ادامه دادیم و امروز پیروزی ها و موفقیت‌‌‌‌های بسیار بزرگی داشتیم.


روحانی افزود: همانطور که قول دادیم از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۷ طرح پتروشیمی را افتتاح کردیم که در تاریخ صنعت پتروشیمی کشور بی نظیر است که در یکسال این همه طرح و پروژه در صنعت پتروشیمی افتتاح شود.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار