menusearch
shahrneveshte.ir

احراز هویت در سجام رایگان شد

جستجو
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۲۲:۴۳:۴۷
۱۳۹۹/۱۱/۲۰ دوشنبه
(1)
(0)
احراز هویت در سجام رایگان شد
احراز هویت در سجام رایگان شدشهرنوشت- حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی در مراسم برگزاری مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی گفت:در فرآیند آزادسازی سهام عدالت، دارایی ها از کنترل و مالکیت دولت خارج و به سازمان بورس منتقل شد.
 

وی گفت:توصیه همیشگی ما به سهامداران، عدم فروش سهام عدالت بوده است.
 

فهیمی افزوود:در مرحله اول آزادسازی سهام عدالت، حدود ۱۹ میلیون نفر قادر به مشاهده دارایی خود در سامانه سهام عدالت و تصمیم گیری درخصوص آن بوده اند.
 

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: تاکنون ۱۵ استان، مرحله اول مجمع عمومی عادی خود را برگزار کرده اند.
 

فهیمی افزود: پس از ثبت نام در سامانه سجام و ایجاد ارتباط با شرکت سپرده گذاری مرکزی، ما قادر به انجام بسیاری از خدمات برای سهامداران به صورت الکترونیکی هستیم و نیازی به مراجعه حضوری سهامداران نیست.
 

فهیمی در رابطه با کارت اعتباری سهام عدالت گفت:قرار است تا ۶۰ درصد ارزش سهام عدالت در قالب کارت اعتباری به سهامداران پرداخت شود، ما تلاشمان این است که افراد بتوانند به صورت الکترونیک درخواست خودشان را به ثبت کنند و فقط برای دریافت کارت مراجعه حضوری داشته باشند.
 

وی گفت:با دریافت کارت اعتباری سهام عدالت، امکان خرید وجود دارد و اگر مبلغ استفاده شده تا ۲۹ روز بازگردانده شود، سود به آن تعلق نخواهد گرفت.در صورت عدم بازگشت پول پس از گذشت ۲۹ روز، به وام سه ساله تبدیل خواهد شد که شرایط و سود خود را دارد.
 

فهیمی گفت:همه مردم به ویژه مشمولین سهام عدالت می توانند از طریق وبسایت سجام وارد شوند و ثبت نام و احراز هویت را به صورت رایگان انجام دهند و نیازی به مراجعه به دفاتر کارگزاری و دفاتر پیشخوان نیست.
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر