menusearch
shahrneveshte.ir

اتصال ۱۲۰ هزار کارتخوان فاقد پرونده مالیاتی قطع شد

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۴:۵۳:۲
۱۳۹۹/۱۰/۲۸ یکشنبه
(0)
(0)
اتصال ۱۲۰ هزار کارتخوان فاقد پرونده مالیاتی قطع شد
اتصال ۱۲۰ هزار کارتخوان فاقد پرونده مالیاتی قطع شدشهرنوشت- مهران محرمیان معاون فناوری‌‌‌‌های نوین بانک مرکزی به همکاری بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی در خصوص قانون پایانه‌‌‌‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان اشاره کرد و اظهار کرد: در خصوص اجرای ماده ۱۱ این قانون، مقرر شد از ۲۲ دی ماه امسال دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت جدیدی بدون ایجاد پرونده مالیاتی فعال نشود.

وی افزود: در این زمینه هماهنگی لازم با سازمان امور مالیاتی صورت گرفته و ضمن تشکر از همکاری خوب این سازمان مقرر شده است که از اوایل بهمن ماه امسال، ایجاد پرونده جدید مالیاتی به صورت خودکار انجام شود.

این مقام مسئول بانکی تصریح کرد: در خصوص ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار ابزار پذیرش که پرونده مالیاتی نداشته اند هماهنگی لازم با سازمان امور مالیاتی صورت گرفته و پرونده مالیاتی این افراد به صورت خودکار ایجاد خواهد شد.

معاون فناوری‌‌‌‌های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه پرونده ماده ۱۱ قانون پایانه‌‌‌‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان با اجرای کامل آن تا قبل از پایان امسال بسته خواهد شد، گفت: همچنین هشدار‌‌‌‌های لازم به سایر صاحبان ابزار پذیرش که اطلاعات آنها به هر دلیلی نقص دارد، ارائه شده است تا در اسرع وقت نسبت به تکمیل پرونده خود اقدام کنند، در غیر این صورت ابزار پذیرش آنها غیر فعال خواهد شد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار