menusearch
shahrneveshte.ir

آیا زمان خرید خودرو فرا رسیده است؟

جستجو
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۲۱:۱۱:۵۳
۱۳۹۹/۱۱/۱۵ چهارشنبه
(0)
(0)
آیا زمان خرید خودرو فرا رسیده است؟
آیا زمان خرید خودرو فرا رسیده است؟شهرنوشت- نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار خودرو چند روز است روند نزولی به خود گرفته و اکنون می توان گفت به قیمتی ثابت در بازار رسیده ایم  و خریداران واقعی به این بازار برگشته اند.

 

او گفت: اکنون بهترین زمان برای خرید خودرو است و مصرف کنندگان واقعی می توانند اقدام به خرید کنند. اگر قیمت دلار روند ثابتی داشته باشد، خودرو تا شب عید گران نمی شود، چرا که بازار خودرو کشش افزایش قیمت را ندارد و این روند با افزایش عرضه بیشتر هم می شود.


نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه تقاضا برای خرید خودرو وجود ندارد و معامله ای انجام نمی شود، گفت: این در حالی است که فروشنده در بازار زیاد است. پراید و پژو ۲۰۶ با دو میلیون تومان افزایش به قیمت ۱۰۲ و ۱۸۱ میلیون تومان رسید.کوییک در گذشته با قیمت ۱۴۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می شد، اکنون به حدود ۱۳۰ میلیون تومان رسیده است.

 

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه اگر قیمت خودرو همین روال کاهشی را داشته باشد، به قیمت کارخانه خواهد رسید و آن زمان دیگر قرعه کشی بی معنا خواهد بود، گفت: اختلاف قیمت خودرو بین کارخانه و حاشیه بازار بسیار کم شده و کاهش قیمت ها در بازار  ادامه دار خواهد بود.
 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر