menusearch
shahrneveshte.ir

آیا زمان خرید خودرو فرا رسیده است؟

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۵۷:۳۶
۱۳۹۹/۱۱/۱۵ چهارشنبه
(0)
(0)
آیا زمان خرید خودرو فرا رسیده است؟
آیا زمان خرید خودرو فرا رسیده است؟شهرنوشت- نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو، با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار خودرو چند روز است روند نزولی به خود گرفته و اکنون می‌توان گفت به قیمتی ثابت در بازار رسیده ایم و خریداران واقعی به این بازار برگشته اند.

 

او گفت: اکنون بهترین زمان برای خرید خودرو است و مصرف کنندگان واقعی می‌توانند اقدام به خرید کنند. اگر قیمت دلار روند ثابتی داشته باشد، خودرو تا شب عید گران نمی‌شود، چرا که بازار خودرو کشش افزایش قیمت را ندارد و این روند با افزایش عرضه بیشتر هم می‌شود.


نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه تقاضا برای خرید خودرو وجود ندارد و معامله ای انجام نمی‌شود، گفت: این در حالی است که فروشنده در بازار زیاد است. پراید و پژو ۲۰۶ با دو میلیون تومان افزایش به قیمت ۱۰۲ و ۱۸۱ میلیون تومان رسید.کوییک در گذشته با قیمت ۱۴۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شد، اکنون به حدود ۱۳۰ میلیون تومان رسیده است.

 

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه اگر قیمت خودرو همین روال کاهشی را داشته باشد، به قیمت کارخانه خواهد رسید و آن زمان دیگر قرعه کشی بی معنا خواهد بود، گفت: اختلاف قیمت خودرو بین کارخانه و حاشیه بازار بسیار کم شده و کاهش قیمت ها در بازار ادامه دار خواهد بود.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار